385 Views

NM ultralangdistanse

Juli 28, 2019
Skrevet av:

administrator

D 17-18 E, 11 100 m:

1) Oda Scheele, Nydalens SK, 1.22.36,
2) Jenny Baklid, Konnerud IL, 1.22.48,
3) Marie Liland, Nydalens SK, 1.26.56,
4) Janne Tjørhom Aasheim, Ganddal IL, 1.27.50,
5) Frida Haugskott, OL Trollelg, 1.28.54,
6) Tale Strand, Kongsberg OL, 1.30.00, 7) Andrea Ranvik, Konnerud IL, 1.31.43,
8) Malene Teresia Jebsen, Heming Orientering, 1.33.42,
9) Ingvild Langeggen, Kongsberg OL, 1.34.39, 10) Maya Jones Arnesen, Heming Orientering, 1.36.56,
11) Christiane Ruud Bøckman, Kristiansand OK, 1.37.35,
12) Sara Nystrøm Olsen, Stavanger Orienteringsklubb, 1.41.44,
13) Kristine Eide Rapp, Raumar Orientering, 1.42.26,
14) Tora Aasheim Nymark, Varegg Fleridrett, 1.42.51,
15) Anna Øfsthus Gravir, Asker Skiklubb,1.43.31,
6) Anniken Ranvik, Konnerud IL, 1.44.31,
17) Marie Lindløv Jensen, OK Moss, 1.44.33,
18) Malin Hauge, Hisøy OK, 1.44.58,
19) Mina Jørgensen, Tyrving IL, 1.46.08,
20) Live Østvold, Heming Orientering, 1.46.18.

D 19-20 E, 11 800 m:

1) Anine Lome, Hamar OK, 1.30.13,
2) ynne Strand, Asker Skiklubb, 1.31.17,
3) Pernille Katla, Fossum IF, 1.32.04,
4) Hanne Vassend, Porsgrunn OL, 1.37.51,
5) Hedda Raadal Bjørlo, Halden SK, 1.38.26,
6) Ane Dyrkorn, NTNUI, 1.38.39, 7) Thea Dyrkorn, NTNUI, 1.39.44, 8) Signe Bredholt Jørgensen, NTNUI, 1.40.07, 9) Sigrid Vehus Skjerve, Verdal OK, 1.45.23,
10) Ane Nielsen Solberg, NTNUI, 1.49.47,
11) Johanne Bratland Tjernshaugen, OK Moss, 1.50.45,
12) Rikke Blakkestad Ingesen, Fossum IF, 2.18.22.

D 21- E, 16 000 m:

1) Ingeborg Eide, Byåsen IL, 1.58.42,
2) Ingrid Lundanes, NTNUI, 2.02.18,
3) Karen Oline Kolstad, NTNUI, 2.13.31,
4) Malin Sandstad, NTNUI, 2.14.53,
5) Anna Ulvensøen, NTNUI, 2.15.24,
6) Marion Huber, Nydalens SK, 2.17.55,
7) Ragnhild Hjermstad, Fossum IF, 2.19.03,
8) Emilie Westli Andersen, Løten o-lag, 2.19.25,
9) Evine Westli Andersen, Løten o-lag, 2.29.27,
10) Elin Granstedt, NTNUI, 2.29.46,
11) Mari Angell-Petersen, Freidig, 2.30.06,
12) Åsne Skram Trømborg, NTNUI, 2.30.37,
13) Emma Arnesen, Byåsen IL, 2.38.38,
14) Isabel Donner, NTNUI, 2.39.16,
15) Triin Jäädmaa, NTNUI,2.40.34,
16) Tilla Farnes Hennum, NTNUI, 2.43.11,
17) Margrethe Wisløff, NTNUI, 2.43.15.

H 17-18 E, 13 700 m:

1) Vegard Kittilsen, Freidig, 1.24.40,
2) Halvor Tørnqvist Halden, Nydalens SK, 1.25.49,
3) Kornelius Kriszat-Løvfald, Nydalens SK, 1.26.13,
4) Nils Tveite, Ås-NMBU Orientering, 1.26.53,
5) Tobias Alstad, Frol IL, 1.27.02,
6) Lars Young Vik, Nydalens SK, 1.27.16,
7) Cornelius Bjørk, Sandefjord OK, 1.27.52,
8) Sigurd Paulsen Vie, Haugesund IL Orientering, 1.28.12,
9) Anders Vestøl, Vegårshei IL, 1.28.37,
10) Lars Sandstad, Freidig, 1.28.57,
11) Felix Finsrud, Asker Skiklubb, 1.31.12,
12) Mikkel Holt, Freidig, 1.31.25,
13) Ådne Skjærstein, Tyrving IL, 1.32.08,
14) Magnus Eide-Fredriksen, Heming Orientering, 1.34.56,
15) Eivind Berner Myhre, Fossum IF, 1.36.09,
16) Clemens Sundby Øxnevad, Ganddal IL, 1.36.25,
17) Jonatan Graversen, IL BUL-Tromsø, 1.39.15,
18) Jonas Grønli, Freidig, 1.39.19,
19) Petter Liabakk Eriksen, Byåsen IL, 1.39.38,
20) Fredrik Vehus Skjerve, Verdal OK, 1.40.05.

H 19-20 E, 16 800 m:

1) Kasper Fosser, Heming Orientering, 1.33.46,
2) Lukas Liland, Nydalens SK,  1.41.53,
3) Jørgen Baklid, Konnerud IL, 1.49.25,
4) Sander Arntzen, Asker Skiklubb, 1.51.03,
5) Sebastian Daland, Kristiansand OK, 1.52.20,
6) Erling Hjermstad, Fossum IF, 1.54.42,
7) Sindre R Holt, Hedrum OL, 1.55.09,
8) Øyvind Hjermstad, Fossum IF, 1.57.35,
9) Anders Haugskott, OL Trollelg, 1.59.21,
10) Mats Eidsmo, Freidig, 1.59.47,
11) Styrk Hundseid Kamsvåg, Tyrving IL, 2.00.39,
12) Aslak Heimdal, Konnerud IL, 2.04.10,
13) Johan Christie Ørke, Stavanger Orienteringsklubb, 2.05.10,
14) Elias Skjolden Sørensen, Lillomarka OL, 2.08.28,
15) Jens Johan Brekke, Lillomarka OL, 2.15.39,
16) Kristian Fredrik Lynum, Freidig, 2.17.54,
17) Jostein Svaland Dale, Vang OL, 2.21.51,
18) Even Lindaas, Vang OL, 2.23.25,
19) Alexander Repstad Storemyr, Porsgrunn OL, 2.25.53,
20) Ole Jørgen Bogen Arenth, NTNUI, 2.40.08.

H 21- E, 21 600 m:

1) Olav Lundanes, Halden SK, 2.12.25,
2) Audun Heimdal, NTNUI, 2.13.31,
3) Håvard Haga, Nydalens SK, 2.17.05,
4) Andreas Sølberg, IL Leik, 2.21.11,
5) Jo Forseth Indgaard, Frol IL, 2.21.49,
6) Rasmus Rørholt Theisen, NTNUI, 2.22.28,
7) Hans Petter Mathisen, Fredrikstad SK, 2.22.46,
8) Emil Granqvist, NTNUI, 2.23.17,
9) Håvard Wedege, Fredrikstad SK, 2.23.37,
10) Øystein Kvaal Østerbø, Bækkelagets SK, 2.25.53,
11) Ulf Forseth Indgaard, Frol IL, 2.26.25,
12) Simon Jakobsson, Frol IL, 2.27.39,
13) Anders Haga, Raumar Orientering, 2.28.35,
14) Simen Hjalmar Wästlund, Bækkelagets SK, 2.28.43, 15) Oskar Andrén, IL Leik, 2.30.37,
16) Vegard Blomseth Johnsen, Nydalens SK, 2.31.03,
17) Fredrik Eliasson, Halden SK, 2.31.43,
18) Vegard Gulbrandsen, Asker Skiklubb, 2.34.30,
19) Øyvind Helgerud, Halden SK, 2.37.19,
20) Anders Felde Olaussen, NTNUI, 2.42.53.

Følg oss på sosiale medier

ABONNER PÅ NYHETSBREVET

For å se hvordan vi bruker din informasjon, ta en titt på vår Privacy policy