381 Views

NM sprint

Juli 26, 2019
Skrevet av:

administrator

D17-18, 3 170 m:

1) Jenny Baklid, Konnerud IL, 14.14,
2) Andrea Ranvik, Konnerud IL, 14.42,
3) Frida Haugskott, OL Trollelg, 14.57,
4) Tora Aasheim Nymark, Varegg Fleridrett, 15.13,
5) Ane Sofie Krogh, Oppsal Orientering, 15.31,
6) Maya Jones Arnesen, Heming Orientering, 15.48,
7) Kristine Kravdal, Gjø-Vard OL, 16.06,
8) Janne Tjørhom Aasheim, Ganddal IL, 16.12,
9) Mina Jørgensen, Tyrving IL, 16.17,
10) Sara Nystrøm Olsen, Stavanger Orienteringsklubb, 16.21,
11) Malene Teresia Jebsen, Heming Orientering, 16.45,
12) Tina Kalleson, Oppsal Orientering, 16.56,
13) Mari Fjellbirkeland Johannesen, IL Gular, 17.00,
14) Christiane Ruud Bøckman, Kristiansand OK, 17.06,
15) Elise Ausen, Porsgrunn OL, 17.07,
16) Emma Meyer Larsson, Tyrving IL, 17.18,
17) Anniken Ranvik, Konnerud IL, 17.20,
18) Kaja Samuelsen Skiri, Bodø og Omegn IF Orientering, 17.20,
19) Mina Schjerven, Lardal OL, 17.44,
20) Ingrid Blindheim, Lillomarka OL, 17.51,
21) Ingrid Marie Stubban Hygen, Østmarka OK, 18.12,
22)Tale Strand, Kongsberg OL, 18.12,
23) Pernille Sønsterudbråten, Raumar Orientering, 18.26,
24) Amanda Skyttersæter Saugerud, Konnerud IL, 18.46,
25) Anna Øfsthus Gravir, Asker Skiklubb, 19.04,
26) Solveig Moen Letmolie, Eiker OL, 19.34,
27) Nora Småge Hilsen, Konnerud IL, 19.58,
28) Ingrid Lund Hovden, Tyrving IL, 20.36,
29) Mia Hirsch, IF Trauma, 20.42.

D19-20, 3 170 m:

1) Anine Lome, Hamar OK, 13.35,
2) Victoria Hæstad Bjørnstad, Fossum IF, 14.03,
3) Ane Dyrkorn, NTNUI, 14.07,
4) Hanne Vassend, Porsgrunn OL, 14.29,
5) Aurora Gjølsjø, OK Moss, 14.42,
6) Pernille Katla, Fossum IF, 14.51,
7) Lene Berg Hanssen, Byåsen IL, 14.56,
8) Synne Strand, Asker Skiklubb, 15.03,
9) Hedda Raadal Bjørlo, Halden SK, 15.09,
10) Thea Dyrkorn, NTNUI, 15.54,
11) Marlin Haavengen, Kongsberg OL, 16.13,
12) Maria Rørvik Haver, Lillomarka OL, 16.38,
13) Signe Bredholt Jørgensen, NTNUI, 16.41,
14) Thea Sildnes Baklid, Konnerud IL, 16.44,
15) Dina Reitan, Freidig, 16.45,
16) Ane-Marte Borg, Hanssen, IL BUL-Tromsø, 16.50,
17) Agnethe Hasli, Bækkelagets SK, 16.51,
18) Helene Eger, Kongsberg OL, 16.58,
19) Johanne Bratland Tjernshaugen, OK Moss, 17.42.

D21, 3 490 m:

1) Ingeborg Eide, Byåsen IL, 14.48,
2) Ingrid Lundanes, NTNUI, 15.16,
3) Lizzie Ingham, Halden SK, 15.19,
4) Kine Hallan Steiwer, Halden SK, 15.57,
5) Ingjerd Myhre, Kongsberg OL, 15.58,
6) Kristine Fjellanger, Varegg Fleridrett, 16.03,
7) Lone Brochmann, Bækkelagets SK, 16.07,
8) Malin Sandstad, NTNUI, 16.11, 9) Mai Elin B. Watson, Bækkelagets SK, 16.13,
10) Emilie Westli Andersen, Løten o-lag, 16.15,
11) Eirin Svanøe-Hafstad, Frol IL, 16.22,
12) Charlotte Watson, Lillomarka OL, 16.26,
13) Nikoline Ekeberg Schjerve, Bækkelagets SK, 16.26,
14) Triin Jäädmaa, NTNUI, 16.29,
15) Marie Olaussen, Fredrikstad SK, 16.41,
16) Ragnhild Hjermstad, Fossum IF, 16.57,
17) Evine Westli Andersen, Løten o-lag, 16.58,
18) Runa Fremstad, Larvik OK, 17.00, 1
19) Christiane Trösse, Varegg Fleridrett, 17.02,
20) Jo Shepherd, Halden SK, 17.05,
21) Marthe Gløersen, Bækkelagets SK, 17.08,
22) Aud Hognestad Taksdal, Ganddal IL, 17.18,
23) Kine Gulliksen, Bækkelagets SK, 17.20,
24) Emma Arnesen, Byåsen IL, 17.31,
25) Marie Line Furland, Sandnes IL (Rogaland), 17.32,
26) Isabel Donner, NTNUI, 17.53,
27) Margrethe Wisløff, NTNUI, 17.55,
28) Marion Aebi, Tyrving IL, 18.54,
29) Marthe Svihus, Sandnes IL (Rogaland), 19.12,
30) Marte Fallbakken Berge, Bodø og Omegn IF Orientering, 19.34.

H17-18, 3 650 m:

1) Sigurd Paulsen Vie, Haugesund IL Orientering, 14.57,
2) Mikkel Holt, Freidig, 15.05,
3) Simen Spets Storhov, Freidig, 15.14,
4) David Runde, Kristiansand OK, 15.34,
5) Birk Bell Lysaker, Fana IL, 15.44,
6) Christopher Ladim, OK Moss, 15.53,
7) Tobias Alstad, Frol IL, 15.54, 8) Nils Tveite, Ås-NMBU Orientering, 15.56,
9) Sondre Ytterbø, Asker Skiklubb, 16.00,
10)Clemens Sundby Øxnevad, Ganddal IL, 16.08,
11) Jonas Grønli, Freidig, 16.11,
12) Morten Krona Haflan, OL Tønsberg og omegn, 16.25,
13) Anders Vestøl, Vegårshei IL, 16.32,
14) Eivind Berner Myhre, Fossum IF, 16.33,
15) Vetle Drage, Kongsberg OL, 6.34,
16) Halvard Kornmo, Porsgrunn OL, 16.52,
17) Cornelius Bjørk, Sandefjord OK, 16.55,
18) Kristian Østermann, Heming Orientering, 16.57,
19) Marius Bakke, Fossum IF, 16.58,
20) Iver Ringheim, Larvik OK, 17.01,
21) Vegard Kittilsen, Freidig, 17.06,
22) Jo Even Kolstad, Freidig, 17.08,
23) Jonatan Graversen, IL BUL-Tromsø, 17.15,
24) Sondre Ottesen, Fredrikstad SK, 17.38,
25) Viljan van Raaij, Hedrum OL, 17.57,
26) Mikkel Katla, Fossum IF, 19.38,
27) Vetle Mathisen, OL Tønsberg og omegn, 19.52,
28) Lars Young Vik, Nydalens SK, 19.57,
29) Markus Andreas Breivold, Ganddal IL, 20.04.

H19-20, 3 650 m:

1) Einar Melsom, Fossum IF, 12.59,
2) Kasper Fosser, Heming Orientering, 13.09,
3) Jørgen Baklid, Konnerud IL, 13.37,
4) Oskar Spets Storhov, Freidig, 14.09,
5) Mats Eidsmo, Freidig, 14.12,
6) Erling Hjermstad, Fossum IF, 14.19,
7) Niels Christian Hellerud, Halden SK, 14.21,
8) Styrk Hundseid Kamsvåg, Tyrving IL, 14.28,
9) Aslak Heimdal, Konnerud IL, 14.42,
10) Øyvind Hjermstad, Fossum IF, 14.50,
11) Marius Aurebekk, Kristiansand OK, 14.59,
12) Sander Arntzen, Asker Skiklubb, 15.01,
13) Sindre R Holt, Hedrum OL, 15.07,
14) Håkon Kornmo, Porsgrunn OL, 15.07,
15) Elias Skjolden Sørensen, Lillomarka OL, 15.09,
16) Erik Hæstad Bjørnstad, Fossum IF, 15.25,
17) Kristian Fredrik Lynum, Freidig, 15.40,
18) Even Lindaas, Vang OL, 16.10,
19) Oscar Lyngen, Freidig, 16.35.

H21, 4 020 m:

1) Gaute Hallan Steiwer, Fredrikstad SK, 14.27,
2) Audun Heimdal, NTNUI, 14.30,
3) Henry McNulty, Bækkelagets SK, 14.34,
4) Oskar Andrén, IL Leik, 14.49,
5) Jesse Laukkarinen, Halden SK, 14.49,
6) Anton Sjökvist, Fredrikstad SK, 14.51,
7) Ulrik Astrup Arnesen, NTNUI, 14.56,
8) Emil Ahlbäck, Fossum IF, 14.57,
9) Oskar Størmer, Fossum IF, 14.58,
10) Dag Blandkjenn, Kristiansand OK, 14.58,
11) Emil Granqvist, NTNUI, 15.08,
12) Karl Fremstad, Tyrving IL, 15.16,
12) Jon Aukrust Osmoen, Nydalens SK, 15.16,
14) Mattis Holt, Freidig, 15.18,
15) Vegard Jarvis Westergård, NTNUI, 15.22,
16) Trond Einar Moen Pedersli, OL Trollelg, 15.33,
17) Øystein Kvaal Østerbø, Bækkelagets SK, 15.39,
18) Emil Wingstedt, Halden SK, 15.39,
19) Vegard Danielsen, Kristiansand OK, 15.47,
20) Per Harald Löfgren Johansen, Varegg Fleridrett, 15.55,
21) Håvard Sandstad Eidsmo, Freidig, 15.59,
22) Göran Winblad, Fredrikstad SK, 16.01,
23) Andreas Sølberg, IL Leik, 16.02,
24) Håkon Fruseth Christiansen, NTNUI, 16.12,
25) Ove Baardsgaard, OL Trollelg, 16.16,
26) Herman Ryen Martinsen, NTNUI, 16.41,
27) Oskar Røen, Varegg Fleridrett, 16.55,
28) Hans Petter Mathisen, Fredrikstad SK, 17.00,
29) Mathias Drage, Kongsberg OL, 17.02.

Sprintstafett:

1 NTNUI
1 (Ane Dyrkorn, Ulrik Astrup Arnesen, Audun Heimdal, Ingrid Lundanes), 54.54,
2) Bækkelagets SK 1 (Lone Brochmann, Henry McNulty, Øystein Kvaal Østerbø, Nikoline Ekeberg Schjerve), 55.24,
3) Fredrikstad SK 1 (Marit Kahrs, Anton Sjökvist, Gaute Hallan Steiwer, Marie Olaussen), 55.37,
4) NTNUI 2, 55.44,
5) Nydalens SK 1, 55.58,
6) Fossum IF 1, 56.01,
7) Varegg Fleridrett 1, 57.11,
8) Kongsberg OL 1, 59.01, 9) Freidig 1,
59.11, 10) Heming Orientering 1, 59.30.

ABONNER PÅ NYHETSBREVET

For å se hvordan vi bruker din informasjon, ta en titt på vår Privacy policy