269 Views

Jukola/Venla

Juli 20, 2019
Skrevet av:

administrator

SPRINTBRONSE: Philip Lehmann Romøren sikret seg en sterk bronse på sprinten i EYOC. Arkivbilde

Herrer:

1) Stora Tuna OK 1 SWE 7.14.39 (Jesper Svensk 1.05.28, Henrik Johannesson 1.01.02, Olle Kalered 1.18.14, Joakim Svensk 45.25, Viktor Svensk 49.02, Anton Sjökvist 1.04.07, Emil Svensk 1.11.18)

2) IL Tyrving 1 NOR 7.16.37 (Wojciech Kowalski 1.07.01, Björn Ekeberg 59.26, Torgeir Nörbech 1.18.11, Olle Boström 45.31, Håkon Jarvis Westergård 49.26, Andreas Kyburz 1.03.46, Matthias Kyburz
1.13.13)

3) Tampereen Pyrintö 1 FIN 7.16.55 (Otto Simosas 1.05.45, Severi Kymäläinen 1.02.53, Elias Kuukka 1.17.19, Johan Runesson 44.06, Mikko Eerola 47.54, Aleksi Niemi 1.05.17, Florian Howald
1.13.38)

4) OK Linne 1 SWE 7.17.20 (Vincent Coupat 1.07.22, Jan Troeng 1.03.49, Rassmus Andersson 1.19.26, Oskar Sjöberg 47.40, Milos Nykodym 45.59, Albin Ridefelt 1.02.00, Lucas Basset 1.11.01)

5) IFK Göteborg 1 SWE 7.19.29 (Håvard Sandstad Eidsmo 1.05.29, Andreas Sölberg 1.05.43, Johan Högstrand 1.13.36, Vetle Ruud Bråten 45.49, Morten Jarvis Westergård 52.22, Kasper Fosser 1.06.16,
Max Peter Bejmer 1.10.11)

6) Kalevan Rasti 1 FIN 7.23.20 (Jan Prochazka 1.06.16, Hannu Airila 1.02.19, Markus Räsänen 1.18.12, Santeri Silvennoinen 50.27, Graham Gristwood 47.09, Pavel Kubat 1.04.56, Miika Kirmula
1.13.59)

7) Koovee 1 FIN 7.23.37(Tim Robertson 1.05.45, Joni Hirvikallio 1.05.46, Lauri Sild 1.21.05, Timo Sild 45.43, Topi Anjala 50.12, Olexander Kratov 1.02.55, Daniel Hubmann 1.12.09)

8) Paimion Rasti 1 FIN 7.26.48 (Samuel Heinonen 1.05.40, Vili Niemi 1.02.58, Toni Saari 1.22.15, Pasi Ikonen 47.24, Bartosz Pawlak 46.11, Nicolas Rio 1.06.58, Frédéric Tranchand 1.15.19)

9) Nydalens SK 1 NOR 7.28.43 (Alan Cherry 1.05.41, Anders Nordberg 1.00.58, Håvard Haga 1.18.25, Lukas Liland 53.21, Eirik Kamstrup Hovind 47.44, Elias Jonsson 1.07.22, Jon Aukrust Osmoen 1.15.10)

10) Turun Metsänkävijät 1 FIN 7.30.51 (Yannick Michiels 1.05.47, Martins Sirmais 1.00.55, Jussi Suna 1.19.30, Edgars Bertuks 47.35, Eduardo Gil Marcos 50.26, Uldis Upitis 1.08.00, Robert Merl 1.18.34)

11) Halden SK 1 NOR 7.33.36 (Niels Christian Hellerud 1.06.01, Emil Wingstedt 1.05.14, Jesse Laukkarinen 1.17.01, Elias Bäcklund Ekvall 1.02.27, Riccardo Scalet 51.23, Olav Lundanes 59.04, Magne Dähli 1.12.23)

13) NTNUI 1 NOR 7.37.12 (Olai Stensland Lillevold 1.06.02, Håkon Raadal Björlo 1.05.55, Rasmus Rörholt Theisen 1.28.54, Elias Thorsdal Mölnvik 47.22, Eirik Langedal Breivik 47.44, Vegard Jarvis Vestergård 1.07.13, Audun Heimdal 1.13.58

16) Frol IL 1 NOR 7.40.45 (Jo Forseth Indgaard 1.05.57, Isak Bergset 1.05.39, Stian Sundsvik 1.18.43, Lars Sandstad Skjeset 53.57, Ulf Forseth Indgaard 50.28, Simon Jakobsson 1.12.42, Yngve Skogstad 1.13.17)

33) Kristiansand OK 1 NOR 8.05.45 (Dag Blandkjenn 1.05.20, Marius Aurebekk 1.04.37, Vegard Danielsen 1.28.44, Eirik H Martens 49.27, Ståle Gjelsten 57.37, Morten Jörgensen 1.14.18, Christian Böen 1.25.38)

42) Nydalens SK 2 NOR 8.09.02 (Sindre Rönning 1.16.14, Anders Vister 1.03.07, Bojan Blumenstein 1.22.18, Henrik Eijsink 52.24, Sverre Turter Sandvold 54.09, Kornelius Krizsat-Lövfald 1.14.48, Vegard Blomseth Johnsen 1.26.00)

43) IL Tyrving 2 NOR 8.11.20 (Duncan J Coombs 1.11.55, Ivar Lundanes 1.07.01, Anders Tiltnes 1.24.52, Torkil Eide Solstad 59.56, Styrk Hundseid Kamsvåg 56.56, Lukas Peterson 1.11.35, Espen Hadmark Hultgreen 1.19.03)

54) NTNUI 2 NOR 8.26.53 (Ulrik Astrup Arnesen 1.05.38, Herman Ryen Martinsen 1.05.55, Sindre Östgulen Deisz 1.34.22, Peter Nordbröden 1.08.45, Olav Milian Schmitt Gran 1.01.32, August Asheim
Brikeland 1.12.06, Håkon Fruseth Christiansen 1.18.33)

55) Halden SK 2 NOR 8.26.55 (Alexander Chepelin 1.05.39, Viktor Wassen 1.15.12, Fredrik Eliasson 1.29.04, Mats Nordbröden 52.01, Csaba Gerber 1.07.34, Öyvind Helgerud 1.18.18, Markus Holter 1.19.04)

60) Lillomarka OL 1 NOR 8.33.33 (Peter Hodkinson 1.07.08, Alasdair McLeod 1.11.22, Helmut Gremmel 1.27.20, Joe Woodley 56.29, Jens Johan Brekke 56.04, Elias Skjolden Sörensen 1.25.03, Steinar
Kollerud 1.30.02)

83) Frol IL 2 NOR 9.00.11 (Martin Vister 1.08.22, Carl Petter Lyngen 1.13.47, Tobias Alstad 1.37.52, Håvard Vassenden 55.37, Eirin Svanöe-Hafstad 1.05.03, Vegard Ressem 1.19.37, Jonas Ressem 1.39.51)

92) NTNUI 3 NOR 9.08.36 (Anders Felde Olaussen 1.11.19, Martin Borge Heir 1.10.50, Jonas Madslien Bakken 1.31.46, Tobias Kristensen 1.06.38, Lavran Thorstensen 1.04.57, Sturla Frydenlund
1.26.55, Mathias Bjugan 1.36.09)

98) IL Koll 1 NOR 9.14.08(Audun Bjerkreim Nilsen 1.18.28, Trond Kortner 1.20.07, Öystein Pettersen 1.34.23, Einar Tommelstad 1.03.53, Jostein Moe 1.01.20, Anders Öksenholt 1.21.55, Jarl Magnus
Berge 1.33.58)

Damer:

1) Fredrikstad SK 1 NOR 2.45.17 (Marianne Riddervold Kahrs 38.45/12., Marie Olaussen 35.36/3., Marianne Andersen 43.15/2., Kamilla Olaussen 47.40/1.)

2) IFK Göteborg 1 SWE 2.48.58 (Miri Thrane Ödum 38.34/8., Kirsi Nurmi 34.04/1., Elin Månsson 44.18/1., Sara Hagström 52.00/2.)

3) Tampereen Pyrintö 1 FIN 2.49.18 (Lotta Karhola 42.17/78., Simona Aebersold 32.45/6., Saila Kinni 46.05/3., Venla Harju 48.10/3.)

4) Alfta ÖSA OK 1 SWE 2.51.48 (Galina Vinogradova 38.54/17., Josefine Heikka 36.38/8., Irina Nyberg 48.00/4., Natalia Gemperle 48.14/4.)

5) Nydalens SK 1 NOR 2.51.53 (Siri Ulvestad 39.19/24., Tone Bergerud Lye 39.46/35., Silje Ekroll Jahren 45.31/7., Anne Margrethe Hausken Nordberg 47.16/5.)

6) Halden SK 1 NOR 2.52.13 (Sabine Hauswirth 36.26/1., Kine Hallan Steiwer 41.14/24., Elena Roos 47.05/8., Marika Teini 47.27/6.)

7) SK Pohjantähti 1 FIN 2.53.38 (Anna Haataja 44.33/110., Heini Wennman 35.47/39., Sofia Haajanen 44.45/10., Sari Anttonen 48.31/7.)

8) IGTISA 1 LTU 2.53.41 (Gabija Razaityte 40.47/44., Sandra Pauzaite 37.45/30., Sandra Grosberga 47.17/14., Tatiana Ryabkina 47.51/8.)

9) OK Kåre 1 SWE 2.53.47 (Jenny Eriksson 39.21/26., Martina Ruch 38.52/28., Kajsa Risby 47.04/12., Lisa Risby 48.29/9.)

10) Lahden Suunnistajat -37 1 FIN 2.53.54 (Laura Ramstein 40.50/45., Lotta Kirvesmies 36.11/15., Anna-Kaisa Anjala 49.13/18., Minna Kauppi 47.39/10.)

18) Halden SK 2 NOR 2.59.00(Jo Shepherd 39.20/25., Lizzie Ingham 41.16/42., Eveliina Hirvonen 47.21/26., Ida Marie Näss Björgul 51.02/18.)

38) NTNUI 1 NOR 3.05.45 (Malin Sandstad 44.57/118., Karen Oline Kolstad 37.59/57., Tilla Farnes Hennun 52.46/53., Ingrid Lundanes 50.02/38.)

41) IL Tyrving 1 NOR 3.05.51 (Kristine Fjeldbo 41.47/70., Ida A Tiltnes 40.58/53., Marion Aebi 51.54/47., Maren Jansson Haverstad 51.10/41.)

53) Lillomarka OL 1 NOR 3.10.11 (Kristina Yakubkina 39.28/27., Maria Rörvik Haver 44.54/77., Anina Brunner 53.12/61., Charlotte Watson 52.35/53.)

54) Halden SK 3 NOR 3.10.18 (Ida Kristiansson 41.35/64., Bodil Helgerud 41.16/55., Idun Kristine Felde Olaussen 49.42/42., Eva Jurenikova 57.43/54.)

74) NTNUI 2 NOR 3.20.14 (Tonje Vassend 53.47/374., Thea Dyrkorn 43.01/200., Åsne Skram Trömborg 50.36/98., Anna Ulvensöen 52.49/74.)

87) Fossum IF 1 NOR 3.24.05 (Pernille Katla 41.41/67., Ragnhild Hjermstad 40.59/51., Maria Brodin 59.14/83., My Westlund 1.02.10/87.)

89) Bäkkelagets SK 1 NOR 3.25.03 (Mariann Ulvestad 43.39/92., Lene Godager Kaas 45.14/116., Kine Gulliksen 59.50/100., Lone Brochmann 56.18/89.)

90) NTNUI 3 NOR 3.25.32 (Elin Granstedt 41.34/63., Ronja Björklund 41.52/69., Nymark Tonje Aasheim 1.00.00/88., Margrethe Wisloff 1.02.05/90.)

94) IL Tyrving 2 NOR 3.26.53 (Oda J Sikkeland 41.21/57., Linn Hokholt 41.52/63., Lise Ö Bagstevold 58.32/82., Solveig Blandkjenn 1.05.07/94.)

Følg oss på sosiale medier

ABONNER PÅ NYHETSBREVET

For å se hvordan vi bruker din informasjon, ta en titt på vår Privacy policy